Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJsboerderij de Jong

Genieten bij de ijsboerderij! Met heerlijk zelfgemaakt boerenijs en ander lekkers, terras en speeltuin.

In de zomermaanden bent je van harte welkom in de ijssalon aan de Weipoortseweg, in de polder bij Zoeterwoude! Een heerlijke stop tijdens een wandel- of fietstocht!

Uit eigen keuken bieden zij een uitgebreid assortiment ambachtelijk en puur bereid schepijs, room- en sorbetijs aan. Bereid met verse koemelk!

Naast al het ambachtelijke ijs kun je hier ook genieten van het lekekrs van de kleine lunchkaart én heerlijke appeltaart!

Je kan zowel binnen in de ijssalon, als buiten even rustig van je ijsje of koffie genieten, waarbij je een mooi uitzicht hebt over de polder. Voor de kinderen is er buiten een trampoline waar ze kunnen springen en binnen is er een leuk kinderhoekje met krijtbord en spelletjes.

Fijne plek!

Tip: met de Boerenkaasroute kom je langs deze ijsboerderij!

 

IJsboerderij de Jong

Weipoortseweg 98

2381 NJ Zoeterwoude

Openingstijden

Van half maart tot oktober elke dag geopend van 10.30 uur tot zonsondergang of uiterlijk 20.00 uur.

Mail direct

Mail direct naar IJsboerderij de Jong

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

Vakantiespecial: De Mond van Leiden

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

10x gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op speeltuinen. We hebben voor jou de állerleukste buitenspeeltuinen en natuurspeeltuinen op een rij gezet. Waar gaan jullie als eerste heen?

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.