
Sportcentrum De Waterkanten
Bij De Waterkanten is er zwempret voor iedereen, van duikles tot een waterspeeltuin!
Voor een dagje spetterpret ben je bij Sportcentrum De Waterkanten aan het juiste adres!
Om te leren duiken hoef je niet naar een tropisch paradijs, het kan dus gewoon in Lisse. Met de Snuffelduik leer je onder toezicht de beginselen van het duiken. Maar er is nog meer, zoals een waterspeeltuin, zeemeerminzwemmen, extra vakantie activiteiten, discozwemmen op elke vrijdagavond, op zondag familiezwemmen en meer!
Klik voor meer informatie op de roze button.
Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!
Sportcentrum de Waterkanten
Sportlaan 21
2161 VA Lisse
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Herfstvakantie bij het Rijksmuseum van Oudheden
Ontdek monsters, knutsel Egyptische sieraden en bewonder unieke schatten uit het oude Egypte!
Iemand een reiger besteld?
Ontdek 800 jaar eten en drinken op het Binnenhof.
Herfstspeurtocht in Meijendel
Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze Speurtocht van Dunea!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025
Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!
Naar buiten met de kinderen in de herfst in Leiden
Hoera het is weer herfst! Wij vinden de herfst een ontzettend leuk naar buiten seizoen. Lekker naar het bos, fruit plukken, buiten spelen in een speeltuin... Waar neem jij je kinderen naar toe deze herfst?

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!