Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Vliet

Kom 's zomers genieten in het openlucht zwembad of trek een boel baantjes in het binnenbad.

Bij Zwembad De Vliet kun je heerlijk zwemmen, binnen én buiten!

Zin om lekker buiten te zwemmen? Kom in de zomer naar Buitenbad De Vliet! Van april t/m september is dit buitenbad geopend en kun je heerlijk in de openlucht zwemmen. Check van te voren even de website voor de precieze openingstijden, zodat je niet voor een dichte deur staat.

Het diepe bad is nog een ouderwets 50 meter bad. Baantjes trekken maar! En wat dacht je van de hoge glijbaan? Daar wil je toch achterelkaar van af? Speciaal voor de allerkleinsten is er een peuterhoekje met een spetterbadje en veel speelvoorzieningen. Vanaf het terras kun je het water goed overzien, met in je hand een lekker ijsje of snack! En in de zomerse maanden de fijne, grote ligweide. Kortom, heel goed vertoeven hier!

Binnenbad De Vliet is het nieuwste bad van de gemeente Leiden en alle faciliteiten zijn er. Of je al veel ervaring in het water hebt of pas net begint met leren zwemmen. Het kan allemaal bij dit mooie zwembad.

Het zwembad is helemaal gericht op de banenzwemmer, met een bad tot maar liefst 14 banen breed! Wil je liever zwemmen met kinderen? Ga dan naar Zwembad De Zijl of in de zomer naar het Buitenbad.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: Naast de zwembaden ligt IJshal De Vliet, leuk om in de winter lekker te schaatsen.

Zwembad de Vliet

Voorschoterweg 6

2235 SH Valkenburg

Openingstijden

Zie website

 

Prijs Zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Mysterieuze meteorieten en kokende kometen

Vakantieprogramma bij Space Expo in Noordwijk met show én meteorietenspreekuur.

Kerstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

Ruimtevaart, workshops en meer deze kerstvakantie in hét wetenschapsmuseum van Nederland!

Kerstvakantie bij Wereldmuseum Leiden

Vier de kerstvakantie samen in Wereldmuseum Leiden vol creatieve workshops & K-pop fun!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!

Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!

18 x winteruitjes voor het hele gezin in Zuid-Holland

De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!

Kerstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave Leiden met kinderen

Workshops, speurtochten en ontdekroutes waarbij kinderen alles leren over hun lichaam, wetenschap en wiskunde. Perfect voor een leerzaam én leuk kerstvakantie-uitje in Leiden

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!