Pluktuin in Hillegom open!
Annemieke's Pluktuin is weer open om tulpen te plukken. Zo veel kleuren, verzamel ze allemaal!
Pluk de Dag! Dat is het motto bij Annemieke’s pluktuin. En het kan weer, er kan weer geplukt worden! Ze zijn zeven dagen per week geopend van 9:00-16:00 uur.
Bij Annemieke’s pluktuin kan je samen met de kids de mooiste bloemen plukken. Elk voorjaar zijn er prachtige tulpen in vele kleuren. En elke zomer heeft de tuin heel veel verschillende soorten snijbloemen, wel duizenden!
Bloemen plukken in een pluktuin is een bijzondere ervaring. Je loopt tussen de geurende bloemen en je kunt helemaal zelf de bloemen en kleuren van je boeket bepalen. Afhankelijk van de periode staan ze binnen in de kas of buiten op het veld.
Ga langs en stel een mooi boeket samen uit die duizenden bloemen in de tuin. Leuk voor jezelf of om cadeau te geven!
Reserveren is niet nodig. Honden/puppy’s zijn niet welkom.
Check voor meer info de website via de roze button.
Tip: Je vindt op Kidsproof.nl nog véél meer leuke uittips! Of kijk bij onze zusjes: Kidsproofvakantie.nl voor de leukste overnachtingsadresjes in Nederland & Kidsproofplus.nl met eropuit-tips voor kinderen met een extra zorgbehoefte.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Annemieke's pluktuin
Haarlemmerstraat 15A
2182 HA Hillegom
Openingstijden
Elk voorjaar zodra de tulpen plukklaar zijn (het plukseizoen duurt ca. 7 weken)9:00-16:00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Vakantie films in de bioscoop
De nieuwste familiefilms in Lido en Trianon Leiden in de voorjaarsvakantie. Welke ga jij kijken?
Ontdek de wetenschap bij Rijksmuseum Boerhaave
Leuke kinderworkshops en meer deze voorjaarsvakantie in hét wetenschapsmuseum van Nederland!
Lekker portret in het LAM museum
Holle ogen in je roomijs en een smiley in de oude kaas... Laat je bekijken in het LAM museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!
Voorjaarsvakantie uitjes met kinderen in en om Leiden
Leuke en leerzame museumuitjes, lekker springen en spelen, vrolijke familiefilms, een lente speurtocht en nog veel meer. Genoeg te doen deze vakantie! Tip: ook vind je een te gek feestje mét Kidsproof-korting. Wat zijn jouw plannen? Veel plezier!
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!