Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Balballoona (3+)

Een zachte, zwevende dansreis bij Theater Ins Blau!

24 januari 2027 | Theater Ins Blau

In Balballoona ontmoeten drie dansers elkaar voor het eerst. Ze zijn een beetje verlegen, een beetje voorzichtig, alsof ze nog niet precies weten hoe je samen begint. Maar dan komen de ballonnen. Grote, kleine, zwevende, stuiterende. En ineens verandert alles.

De lucht wordt lichter, de ruimte vrolijker en de dansers durven steeds meer. Ze strekken, blazen, zweven, botsen, verbinden… en soms smashen ze er eentje om te kijken wat er dan gebeurt. De ballonnen worden vrienden, uitdagingen, bruggen en soms ook een klein beetje plagerij.

Langzaam groeit er iets moois. De dansers ontdekken dat je verschillen niet hoeft te verstoppen, je kunt er juist mee spelen. En als de sfeer helemaal openbreekt, mag het publiek zelfs meedoen.

Balballoona is zacht, speels en heerlijk om naar te kijken voor kinderen van 2 t/m 6 jaar. Een dansreis vol kleur, lucht en kleine emoties die groot voelen.

Klik op de roze button en zweef mee met Balballoona!

Tip: Kijk in onze uitagenda voor meer kindervoorstellingen!

Data:

Lees ook onze blog: Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau. Een Leidse parel!

Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.

Lees verder Lees verder

Theater Ins Blau

Haagweg 6

2311 AA Leiden

Mail direct

Mail direct naar Theater Ins Blau

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Gigabeestjes in de Hortus

Zoek twaalf metersgrote bewegende beestjes in de tuin van Hortus botanicus Leiden!

De Kleine Prins (8+)

Een familiemusical vol muziek en prachtige projecties in de Leidse Schouwburg.

All before death is life (8+)

Een eigenwijze theatervoorstelling van Theater Artemis vol trucs en verrassingen in de Leidse Schouwburg

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

De Sportanen voor sportkampen, feestjes en opvang!

Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!

Sinterklaas intocht en uitjes 2026 in Leiden en omgeving

Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij met je kinderen? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.