Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerderij ’t Geertje

Geitjes de fles geven, pony rijden of varen. Een bezoek aan 't Geertje is altijd een succes!

Bij Boerderij ’t Geertje is zoveel leuks te doen voor kinderen! Dieren om te knuffelen of te voeren. Een rondje op een pony, spelen in de speeltuin. Op de biologische boerderij ’t Geertje in Zoeterwoude beleef je de boerderij van vroeger.

Er zijn melkgeiten, melkkoeien, varkens, schapen, kippen en konijnen. Vanaf begin maart tot de herfstvakantie kun je de jonge geitjes een flesje geven, ook mag je ze voeren met bix. KLik door via de roze button naar de webiste van het Geertje om te kijken vanaf hoelaat dit kan!

Leuk zijn de ontdekpaden. Je hebt het klompenpad (0,5 km), het avonturen wildplukpad (1,2 km) en voor de stevige stappers ‘De polderkringloop‘(3 km).

Boerderij ’t Geertje ligt aan het water.  Je kunt een roeibootje of kano huren en zelfs een roeipuzzeltocht doen. In de zomermaanden kun je ook mee met rondvaart-fluisterboot ‘De Meervaarder’.

In de boerenlandwinkel worden heerlijke biologische producten verkocht.

En dan is er nog het restaurant, waar je terecht kunt voor een drankje of maaltijd. Uiteraard zijn heel veel producten weer zelf gemaakt. Wat dacht je van een plakje Zoeterwoudse kruidcake of gewoon een lekkere tosti! Wil je langer blijven dan kan je er ook overnachten.

Tip: Voor scholen en BSO’s zijn er speciale programma’s bij ’t Geertje!

Boerderij 't Geertje

Geerweg 7

2381 LT Zoeterwoude

Openingstijden

Maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.30 uur.
Zondag van 11.00 tot 17.00 uur.

Prijs De meeste activiteiten kosten € 1,-. Het boekje van de Wildplukwandeling is €4,- (en haal je in de boerenlandwinkel. Het bakje en de kaart mag je houden, de schaar lever je weer in).
Mail direct

Mail direct naar Boerderij 't Geertje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Weekend van de Wetenschap 2026

Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken en beleven op mega veel interessante plekken!

Rijksmuseum Boerhaave

Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!

Spot aan! bij BplusC

Dans, zing, maak film en stap zelf het podium op tijdens de Kinderboekenweek bij BplusC!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Straal op het podium bij BplusC!

De Kinderboekenweek komt eraan! Van 30 september t/m 11 oktober staat alles in het teken van Spot aan! Bij de vestigingen van BplusC is er van alles te beleven. Sta zelf in de spotlights tijdens het Open Podium en ontdek de betaalbare workshops en cursussen van de muziekschool. En wist je dat een bibliotheeklidmaatschap gratis is voor kids t/m 18 jaar?

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!