Boerderij ’t Geertje
Geitjes de fles geven, pony rijden of varen. Een bezoek aan 't Geertje is altijd een succes!
Bij Boerderij ’t Geertje is zoveel leuks te doen voor kinderen! Dieren om te knuffelen of te voeren. Een rondje op een pony, spelen in de speeltuin. Op de biologische boerderij ’t Geertje in Zoeterwoude beleef je de boerderij van vroeger.
Er zijn melkgeiten, melkkoeien, varkens, schapen, kippen en konijnen. Vanaf begin maart tot de herfstvakantie kun je de jonge geitjes een flesje geven, ook mag je ze voeren met bix. KLik door via de roze button naar de webiste van het Geertje om te kijken vanaf hoelaat dit kan!
Leuk zijn de ontdekpaden. Je hebt het klompenpad (0,5 km), het avonturen wildplukpad (1,2 km) en voor de stevige stappers ‘De polderkringloop‘(3 km).
Boerderij ’t Geertje ligt aan het water. Je kunt een roeibootje of kano huren en zelfs een roeipuzzeltocht doen. In de zomermaanden kun je ook mee met rondvaart-fluisterboot ‘De Meervaarder’.
In de boerenlandwinkel worden heerlijke biologische producten verkocht.
En dan is er nog het restaurant, waar je terecht kunt voor een drankje of maaltijd. Uiteraard zijn heel veel producten weer zelf gemaakt. Wat dacht je van een plakje Zoeterwoudse kruidcake of gewoon een lekkere tosti! Wil je langer blijven dan kan je er ook overnachten.
Tip: Voor scholen en BSO’s zijn er speciale programma’s bij ’t Geertje!
Boerderij 't Geertje
Geerweg 7
2381 LT Zoeterwoude
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.30 uur.
Zondag van 11.00 tot 17.00 uur.
Prijs
De meeste activiteiten kosten € 1,-. Het boekje van de Wildplukwandeling is €4,- (en haal je in de boerenlandwinkel. Het bakje en de kaart mag je houden, de schaar lever je weer in).Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Herfstvakantie Archeon
Beleef de geschiedenis in het prachtige Archeon deze herfstvakantie. Veel extra kinderactiviteiten!
Herfstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
Workshops, een schateiland, speurtochten en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in de herfstvakantie!
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?