Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie Coazy Warmond

Kom lekker een hapje eten bij Brasserie Coazy op het eiland Koudenhoorn in Warmond!

Brasserie Coazy is gelegen op het eiland Koudehoorn in Warmond, gemeente Teylingen. Het eiland ligt in ‘Het Joppe’, één van de Kagerplassen. Dit is een recreatiegebied bij uitstek. Er zijn ruim 55 ligplaatsen voor boten, een recreatiestrand vlakbij Het Paviljoen, een kinderboerderij en een speeltuin voor de kids.

Een wandeling op het eiland is ruim twee kilometer: de perfecte wandeling voor of na een lekkere maaltijd! Het Paviljoen is lopend of met de fiets bereikbaar vanaf de parkeerplaats bij De Haven in Warmond. De ANWB fietsroute loopt voor Het Paviljoen langs. 

Er is ook een groot terras aan het water, zodat je heerlijk in de zon kunt zitten!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: op Eiland Koudenhoorn kun je heerlijk ontspannen!

Brasserie Coazy Warmond

Koudenhoorn 3

2361 CP Warmond

Openingstijden 1 april t/m 30 september: dagelijks vanaf 10.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Brasserie Coazy Warmond

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!

Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief