Vossentocht voor kleintjes
Voor de allerkleinste speurders is de Vossentocht in Meijendel heel erg leuk en leerzaam!
Wat leeft er onder een boomstam? En hoe dik is een boomstam eigenlijk? Voor de allerkleinste speurders heeft Dunea een Vossentocht met 10 kleine natuuropdrachten uitgezet. De tocht begint naast natuurspeeltuin het Monkeybos. Volg de witte paaltjes tot je het startbord tegenkomt. En dan… aan de slag.
Gebruik al je zintuigen om de natuur op een andere manier te ontdekken. Bij bezoekerscentrum de Tapuit kun je tijdens openingstijden een opdrachtenkaart ophalen. Is deze gesloten? Je kunt de Vossentocht ook downloaden. Klik door via de roze button.
De vossentocht is een leuke gratis activiteit voor elk seizoen met je dreumes, peuter of kleuter.
Tip: Voor de kinderen van 6-12 jaar is de Duincampus een échte aanrader. De duinschriften met opdrachten haal je ook bij de Tapuit.
Klik op de roze button voor alle informatie.
De Tapuit Bezoekerscentrum Dunea
Meijendelseweg 42
2243 GN Wassenaar
Openingstijden
zie website via roze button van duneaPrijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.
Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!
Rijksmuseum Boerhaave
Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Gastlessen voor scholen, leuke en bijzondere tips voor in het klaslokaal!
Lesstof komt pas echt tot leven als kinderen zelf aan de slag gaan. Gewoon in de klas. Met een gastdocent, een bijzonder verhaal of een activiteit die ze bijblijft. In Leiden zijn er mooie programma’s die naar school toe komen. Van mondzorg tot natuur en water. En wil je een keer naar buiten? Ga dan een keer naar de duinen.