Dierenhoeve Koffiehuis
Mmm, sapjes, ijsjes, versgemalen koffie en huisgemaakte lekkernijen bij Dierenhoeve Koffiehuis!
Kom in het Koffiehuis van de Dierenhoeve genieten van versgemalen koffie, lekkere limonade, huisgemaakte taart en andere lekkernijen!
Met mooi weer kun je ook op het zonnige terras smullen van de lekkerste ijsjes of een Olmenhorst sapje! Ook zijn er voor kinderen tussendoortjes als rozijntjes en chips, altijd goed!
Het aanbod is grotendeels biologisch en/of fairtrade, met keuze uit heerlijke huisgemaakte koeken en taarten, tosti’s van lekker dik desembrood, verschillende soepen en nog veel meer lekkers. De producten worden zoveel mogelijk uit de omgeving gehaald.
Ben je benieuwd geworden naar het complete menu? Kijk dan snel verder via de roze button!
Tip: Leuke uitjes bij jou in de buurt vind je in onze Uitagenda!
Dierenhoeve Koffiehuis
Langevelderweg 27
2211 AB Noordwijkerhout
Openingstijden
Van 1 maart tot 1 november dagelijks van 10.00 - 16.30 uur.Voor de openingstijden in de wintermaanden, check de website via de roze button
Prijs
Zie de websiteToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen
Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.