IJsboerderij de Jong
Genieten bij de ijsboerderij! Met heerlijk zelfgemaakt boerenijs en ander lekkers, terras en speeltuin.
In de zomermaanden bent je van harte welkom in de ijssalon aan de Weipoortseweg, in de polder bij Zoeterwoude! Een heerlijke stop tijdens een wandel- of fietstocht!
Uit eigen keuken bieden zij een uitgebreid assortiment ambachtelijk en puur bereid schepijs, room- en sorbetijs aan. Bereid met verse koemelk!
Naast al het ambachtelijke ijs kun je hier ook genieten van het lekekrs van de kleine lunchkaart én heerlijke appeltaart!
Je kan zowel binnen in de ijssalon, als buiten even rustig van je ijsje of koffie genieten, waarbij je een mooi uitzicht hebt over de polder. Voor de kinderen is er buiten een trampoline waar ze kunnen springen en binnen is er een leuk kinderhoekje met krijtbord en spelletjes.
Fijne plek!
Tip: met de Boerenkaasroute kom je langs deze ijsboerderij!
IJsboerderij de Jong
Weipoortseweg 98
2381 NJ Zoeterwoude
Openingstijden
Van half maart tot oktober elke dag geopend van 10.30 uur tot zonsondergang of uiterlijk 20.00 uur.
Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Doen met kinderen tijdens het paasweekend in Leiden
Ben je op zoek naar leuke dingen om te doen met kinderen met Pasen? Wij zochten het alvast voor je uit!
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!