
IJsboerderij de Jong
Terug naar het overzichtGenieten bij de ijsboerderij! Met heerlijk zelfgemaakt boerenijs en ander lekkers, terras en speeltuin.
In de zomermaanden bent je van harte welkom in de ijssalon aan de Weipoortseweg, in de polder bij Zoeterwoude! Een heerlijke stop tijdens een wandel- of fietstocht!
Uit eigen keuken bieden zij een uitgebreid assortiment ambachtelijk en puur bereid schepijs, room- en sorbetijs aan. Bereid met verse koemelk!
Naast al het ambachtelijke ijs kun je hier ook genieten van het lekekrs van de kleine lunchkaart én heerlijke appeltaart!
Je kan zowel binnen in de ijssalon, als buiten even rustig van je ijsje of koffie genieten, waarbij je een mooi uitzicht hebt over de polder. Voor de kinderen is er buiten een trampoline waar ze kunnen springen en binnen is er een leuk kinderhoekje met krijtbord en spelletjes.
Fijne plek!
Tip: met de Boerenkaasroute kom je langs deze ijsboerderij!
IJsboerderij de Jong
Weipoortseweg 98
2381 NJ Zoeterwoude
Openingstijden
Van half maart tot oktober elke dag geopend van 10.30 uur tot zonsondergang of uiterlijk 20.00 uur.
Deel deze tip:
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek Het Virtuorium in Leiden
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!