Skeelerbaan Zoeterwoude
In Zoeterwoude heb je een speciale Skeelerbaan. Superleuk uitje voor de woensdagmiddag!
Skeeleren of skaten op een speciale Skeelerbaan, het kan in Zoeterwoude!
Hoe fijn, je hoeft hier geen rekening te houden met het verkeer, de route en andere obstakels!
De Skeelerbaan is iedere woesdagmiddag open van 14.00 tot 16.00 uur. Je kunt hier ook skeelers/ skates huren en denk ook aan goede bescherming!
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: Na het skeeleren trek gekregen? Geen zorgen. We hebben een hele verzameling restaurants in en om Leiden voor koffie/ limo met taart of een gezellig familiedinertje. Kindvriendelijk én lekker!
IJsclub Zoeterwoude
Zoeterwoude
Openingstijden
woensdagmiddag 14.00 - 16.00 uurKijk voor actuele openingstijden en periodes op de website, via de roze button
Prijs
Losse entree:Leden € 2,-
Niet-leden € 2,50
Mail direct
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
Meivakantiespecial: De Mond van Leiden
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!