Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJshal de Vliet

Kom plezier maken in deze mooie ijshal in Leiden, voor beginners, gevorderden en lessen!

Kom lekker een middagje schaatsen op deze mooie ijsbaan in Leiden. IJshal De Vliet staat voor samen sporten, schaatsen en plezier maken.

Er is van alles te beleven in deze ijshal: schaatsles voor kinderen én volwassenen, evenementen en natuurlijk vrij schaatsen.

Vrij schaatsen kan dagelijks op de rondbaan en de funbaan. Op de rondbaan mag je alleen met noren schaatsen. Behalve in het weekend, dan is er een aantal uur waarop ijshockeyschaatsen en kunstschaatsen ook mogen, zie website voor de exacte uren.

Zelf geen schaatsen thuis? Geen probleem! Natuurlijk kan je ook schaatsen huren in deze ijshal.

Wanneer komen jullie deze ijshal ontdekken en uren plezier maken op het ijs?

Ontdek alles over IJshal De Vliet via de roze button.

Tip: Warm na het schaatsen lekker op met een warme mok chocolademelk in één van de kindvriendelijke restaurants in (regio) Leiden.

IJshal de Vliet

Marie Diebenplaats 104

2324 NG Leiden

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar IJshal de Vliet

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Arcade spelen bij De BUB

NIEUW! Toffe Arcadehal bij Avonturenstad De BUB in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur speelplezier!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek

Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Doen met kinderen tijdens het paasweekend in Leiden

Ben je op zoek naar leuke dingen om te doen met kinderen met Pasen? Wij zochten het alvast voor je uit!

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!