
Leef je uit bij Jumpin!
Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Ga je richting Noordwijk, lekker uitwaaien aan het strand? Ga dan zéker ook langs bij JUMPIN’ Noordwijk. Een fantastisch groot overdekt trampolinepark van meer dan 1000m2. Je vindt er natuurlijk trampolines in alle soorten en maten, maar ook heel veel extra’s zoals een Big AirBag en een gloednieuwe Bounce Track.
Een BounceTrack? Ja zeker! Een parcours waarin je zo snel mogelijk over, tussen, door en onder obstakels moet springen, klimmen en duiken.
Je kunt er ongelimiteerd springen, lessen volgen of een sportieve party organiseren! Terwijl de kinderen aan het Jumpen zijn kun jij ze zien vanuit het zitgedeelte en genieten van een heerlijke kop koffie (vers gemalen bonen).
Kijk vooral even dit filmpje hoe gaaf trampolinepark Jumpin’ in Noordwijk is!
Strippenkaart
Ga je regelmatig naar Jumpin’ Noordwijk? Overweeg dan eens om een strippenkaart aan te schaffen. Klik door via de roze button voor de verschillende soorten en tarieven.
Jumpin’ Noordwijk vind je aan de Van Berckelweg 34 in Noordwijk. Voor de deur is ruime, gratis, parkeergelegenheid.
Tip: Je kan bij JUMPIN’ ook je feestje vieren!
Voor meer informatie over dit super toffe trampolinepark klik je op de roze button.
JUMPIN' Noordwijk
van Berckelweg 34
2203LB Noordwijk
Openingstijden
Check het rooster op de site voor de actuele openingstijden.Prijs
Zie de websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie in De Lakenhal
Vier de meivakantie in Museum De Lakenhal! Kids gaan zelf aan de slag en op onderzoek uit.
Meivakantie in het LAM
Deze vakantie kun je met emojis kunstwerken kraken in het LAM museum op de Keukenhof!
Meivakantie Archeon
Prehistorie, de Romeinen en de Middeleeuwen. Je beleeft de geschiedenis deze meivakantie in Archeon!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Pluktuinen en bloementips!
Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.