Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!

Ga je richting Noordwijk, lekker uitwaaien aan het strand? Ga dan zéker ook langs bij JUMPIN’ Noordwijk. Een fantastisch groot overdekt trampolinepark van meer dan 1000m2. Je vindt er natuurlijk trampolines in alle soorten en maten, maar ook heel veel extra’s zoals een Big AirBag en een gloednieuwe Bounce Track.

Een BounceTrack? Ja zeker! Een parcours waarin je zo snel mogelijk over, tussen, door en onder obstakels moet springen, klimmen en duiken.

Je kunt er ongelimiteerd springen, lessen volgen of een sportieve party organiseren! Terwijl de kinderen aan het Jumpen zijn kun jij ze zien vanuit het zitgedeelte en genieten van een heerlijke kop koffie (vers gemalen bonen).

Kijk vooral even dit filmpje hoe gaaf trampolinepark Jumpin’ in Noordwijk is!

Strippenkaart
Ga je regelmatig naar Jumpin’ Noordwijk? Overweeg dan eens om een strippenkaart aan te schaffen. Klik door via de roze button voor de verschillende soorten en tarieven.

Jumpin’ Noordwijk vind je aan de Van Berckelweg 34 in Noordwijk. Voor de deur is ruime, gratis, parkeergelegenheid.

Tip: Je kan bij JUMPIN’ ook je feestje vieren!

Voor meer informatie over dit super toffe trampolinepark klik je op de roze button.

 

JUMPIN' Noordwijk

Van Berckelweg 34

2203 LB Noordwijk

Openingstijden Check het rooster op de site voor de actuele openingstijden.
Prijs Zie de website
Reserveer
Mail direct

Mail direct naar JUMPIN' Noordwijk

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Boerhaave in de zomervakantie

Ontdek, experimenteer en speur in Rijksmuseum Boerhaave, een tof zomervakantie uitje met waterspeeltuin!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Snack jezelf gelukkig

Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..