Mini Jumpin’
Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de ouders
Op zoek naar een leuke en actieve ochtendactiviteit voor jou en je kleintje(s)? Zoek niet verder! Kom om de vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur naar Jumpin’ Noordwijk en ontdek Mini Jumpin’. Dit is echt een super fijn uitje voor kinderen tot 4 jaar (of iets ouder die niet op school zitten) én hun begeleiders (papa, mama, opa, oma, oppas, enz.)!
Wat kun je verwachten?
> Speciaal gereserveerd park voor de kleintjes
> Veilige omgeving met toezicht
> Een gezellige ochtend vol lachen, springen en plezier!
Reserveer nu jouw ochtend springen via de reserveerbutton.
Kom samen met je kleintje langs en geniet van een heerlijke start van het weekend!
Benieuwd geworden naar Mini Jumpin’? Klik op de roze button voor meer informatie
Tip: Je vindt op Kidsproof.nl nog véél meer leuke uittips! Of kijk bij onze zusjes: Kidsproofvakantie.nl voor de leukste overnachtingsadresjes in Nederland & Kidsproofplus.nl met eropuit-tips voor kinderen met een extra zorgbehoefte.
Data:
- vrijdag 21 november 2025
- vrijdag 19 december 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
JUMPIN' Noordwijk
Van Berckelweg 34
2203 LB Noordwijk
Openingstijden
Vrijdag om de week (10-12 uur)Prijs
€7,50 per miniToon op kaart
Meer inspiratie
November actie bij CORPUS
In november krijg je korting bij CORPUS! Kom ook en ontdek alles over je eigen lichaam.
Prinses Arabella – de Musical (5+)
Een vrolijke en kleurrijke voorstelling vol muziek, humor en eigenwijsheid in de Leidse Schouwburg
Mini Jumpin’
Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de oudersBlogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intocht 2025 in Leiden en omgeving!
Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Den Haag: leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.