
Keukenhof
Kinderen hebben de tijd van hun leven in Keukenhof! Kom je langs?
Keukenhof is het leukste en fleurigste dagje uit! Kijk je ogen uit bij de bloemenshows, inspiratietuinen, kunstwerken en evenementen. Vergeet vooral de Tulpomania tentoonstelling in het Juliana Paviljoen niet.
Ook voor kids is er van alles te doen. Ontdek de reis van de tulp naar Nederland en wordt een echte tulpenexpert of maak je eigen bollenmozaïek.
Door het park is een gezinsspeurtocht uitgezet, je kan lekker klimmen en klauteren op avontuurlijke speeltoestellen of knuffelen met de dieren van de kinderboerderij.
Voor meer informatie over de highlights voor kids klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Keukenhof
Stationsweg 166a
2161 AM Lisse
Openingstijden
21 maart 2019 t/m 19 mei 2019Prijs
Volwassenen € 17,00Kids t/m 17 jaar € 8,00
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.