Monique’s pumpkin factory
Heel veel pompoenen te koop in het najaar én een fijne bloemenpluktuin in Lisse!
Wat een fijn adres voor pompoenen. Ze hebben bij Monique’s pumpkin factory ongeveer 70 soorten pompoenen en kalebassen. Grijze, groene, witte en roze soorten. Grote, hele grote en kleine pompoenen. De meeste eetbaar! Maar leuk om te decoreren voor halloween of herfstsfeer zijn ze ook.
In september is het oogstfeest! Veel familie, vrienden en bekenden komen helpen oogsten. De hele tuin vol gezelligheid, taart en natuurlijk pompoensoep! Ze verkopen ook honing.
Adressen
Pompoenen: bij de Pumpkin-Factory, Akervoorderlaan 1.
Ook is er een bloemenpluktuin: Pluktuin is aan de Achterweg-Zuid in Lisse tgv nr. 94 tussen de Catharijnelaan en Akervoorderlaan.
Openingstijden: via de roze websitebutton.
Moniques pumpkin factory
Lisse
Openingstijden
via roze webbuttonPrijs
zie ter plaatseMeer inspiratie
Stoomtrein open in de herfstvakantie
Ook in de herfstvakantie geniet je van heel veel treinen bij Stoomtrein Katwijk-Leiden! Zó leuk!
Herfstvakantie bij het Rijksmuseum van Oudheden
Ontdek monsters, knutsel Egyptische sieraden en bewonder unieke schatten uit het oude Egypte!
Cinekid Festival in Leiden
Vier de herfstvakantie met film bij Trianon met Cinekid 2025!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Naar buiten met de kinderen in de herfst in Leiden
Hoera het is weer herfst! Wij vinden de herfst een ontzettend leuk naar buiten seizoen. Lekker naar het bos, fruit plukken, buiten spelen in een speeltuin... Waar neem jij je kinderen naar toe deze herfst?
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!