Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurbelevingstuin De Bult

Een mooie plek om buiten te spelen, jij komt toch ook?! Kijk, ruik, proef en luister (naar) de natuur!

De strook tussen de HSL en Nieuwe Wetering is omgetoverd tot een mooie natuurbelevingstuin. Waar kinderen heerlijk kunnen spelen en waar iedereen kan genieten van de natuur.

Er is een waterspeeltuin, een pluktuin en een vuurplaats waar je een gezellig kampvuur kan stoken. Ga lekker zitten in de tuin met bankjes waar je rustig kan genieten van de mooie vogels, vlinders, bijen, bloemen en planten. 

Kom een kijkje nemen en geniet van de mooie natuur! Voor meer informatie over de natuurbelevingstuin klik je door via de roze button!

Tip: meer leuke uitjes in de natuur vind je in Eropuit!

Natuurbelevingstuin De Bult

Regenboogweg 102

2376 BH Nieuwe Wetering

Mail direct

Mail direct naar Natuurbelevingstuin De Bult

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

Workshops, een schateiland, speurtochten en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in de herfstvakantie!

Herfstvakantie vol dieren bij het Rijksmuseum van Oudheden

Dierenspeurtocht, dierenmummie-atelier en nog veel meer dieren bij het Rijksmuseum van Oudheden.

Op ruimtemissie met Pikachu bij Space Expo

Pokémon én ruimtevaart? Bij Space Expo in Noordwijk komen die samen in oktober én de herfstvakantie!

Herfstvakantie Archeon

Beleef de geschiedenis in het prachtige Archeon deze herfstvakantie. Veel extra kinderactiviteiten!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)