Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beleefroute op de fiets!

Deze fietsroute vol belevenissen vinden kinderen ook leuk! Download de gratis app en ga een dagje op pad.

De Beleefroute Duin, Horst en Weide (het gebied tussen Leiden, Den Haag en Zoetermeer) is een leuke familie-fietstocht van ongeveer 25 km lang door dit prachtige gebied. Onderweg is er van alles te doen: Bootje varen, speeltuinen, boerderijen, fruit plukken en er is allerlei lekkers te krijgen. Eén dag is bijna niet genoeg!

25 km fietsen is – zeker voor kinderen – best een pittig tochtje. Vandaar de leuke stops onderweg én je kunt de route uiteraard zelf inkorten. Zo kun je bijvoorbeeld vanaf Boerderij ’t Geertje (één van de stops) de boot te pakken naar recreatiegebied Vlietland. Maar als je een hele dag de tijd neemt, is de route echt goed te doen.

Van de route is een app gemaakt zodat je onderweg de route bij de hand hebt. Je kunt de Beleefroute app gratis downloaden. Er staan diverse routes in. Kies in dit geval voor ‘Beleefroute Duin, Horst en Weide’

In dit blog over de beleefroute Duin, Horst en Weide lees je alles over de route, startpunt en de stops onderweg: 

Let op: voor een aantal ativiteiten is het handig van tevoren te reserveren:
– boot de Meervaarder (rondvaart of enkele reis van ’t Geertje naar Vlietland)
– rondleiding Kasteel Duivenvoorde
– picknickmand bij de Elzahoeve

Natuurgebied Duin Horst en Weide

Mail direct

Mail direct naar Natuurgebied Duin Horst en Weide

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

GPS fotospeurtocht

Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Klimmen met korting!

Leuk zomervakantie-uitje: naar de Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen met €2 korting.

Bricks of Wonder: een unieke LEGO tentoonstelling!

Een uniek familie-uitje in Leidschendam vol creativiteit en bouwplezier, nu te zien in Westfield Mall.

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.