Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Duin Horst en Weide

Duin Horst en Weide is een prachtig en veelzijdig gebied met veel leuke locaties voor kinderen!

Tussen de steden Leiden, Den Haag en Zoetermeer ligt Natuurgebied Duin Horst en Weide. En in dit natuurgebied kun je heel veel verschillende activiteiten doen.

Zo vind je er bijvoorbeeld prachtige wandel- en fietsroutes.

Geniet van wijdse uitzichten, de zilte zeelucht en al het moois dat je onderweg tegenkomt.
Van prachtige landgoederen tot mooie bossen en van het leven op de boerderij tot historische gebouwen.

Eigenlijk is elk uitstapje leuk met kinderen, zolang ze af en toe maar even lekker de benen kunnen strekken en iets kunnen eten. Buitenactiviteiten en een picknick zijn dus altijd goed. En dieren natuurlijk. Dus wat dacht je van een bezoekje aan de boer? Iets oudere kinderen zijn vaak geënteresseerd in geschiedenis. Een echt kasteel zal dus zeker tot hun verbeelding spreken.

Maak bijvoorbeeld een stop bij:
Boederij ’t Geertje
Vlinders aan de Vliet
De Tapuit, Bezoekerscentrum Dunea
Kasteel Duivenvoorde

Tip: neem een lekker gevulde picknickmand mee. Leuk voor onderweg!

Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!

Natuurgebied Duin Horst en Weide

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Natuurgebied Duin Horst en Weide

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

CORPUS UNLOCKED

Deze zomer is jouw lichaam het spel bij CORPUS UNLOCKED! Merk jij wat er in je lichaam gebeurt?

Zomertekenschool: zomer van je dromen

Ontdek hoe je jouw dromen op papier zet in de Zomertekenschool in het altijd leuke Kinderboekenmuseum!

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!