Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Duin Horst en Weide

Duin Horst en Weide is een prachtig en veelzijdig gebied met veel leuke locaties voor kinderen!

Tussen de steden Leiden, Den Haag en Zoetermeer ligt Natuurgebied Duin Horst en Weide. En in dit natuurgebied kun je heel veel verschillende activiteiten doen.

Zo vind je er bijvoorbeeld prachtige wandel- en fietsroutes.

Geniet van wijdse uitzichten, de zilte zeelucht en al het moois dat je onderweg tegenkomt.
Van prachtige landgoederen tot mooie bossen en van het leven op de boerderij tot historische gebouwen.

Eigenlijk is elk uitstapje leuk met kinderen, zolang ze af en toe maar even lekker de benen kunnen strekken en iets kunnen eten. Buitenactiviteiten en een picknick zijn dus altijd goed. En dieren natuurlijk. Dus wat dacht je van een bezoekje aan de boer? Iets oudere kinderen zijn vaak geënteresseerd in geschiedenis. Een echt kasteel zal dus zeker tot hun verbeelding spreken. 

Maak bijvoorbeeld een stop bij:
Boederij ’t Geertje
Vlinders aan de Vliet
De Tapuit, Bezoekerscentrum Dunea
Kasteel Duivenvoorde

Tip: neem een lekker gevulde picknickmand mee. Leuk voor onderweg!

Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!

Natuurgebied Duin Horst en Weide

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Natuurgebied Duin Horst en Weide

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meivakantie bij Boerhaave

Leer deze meivakantie jouw lichaam helemaal snappen bij Rijksmuseum Boerhaave! En Waterland is ook open!

Meivakantie in het LAM

Deze vakantie kun je met emojis kunstwerken kraken in het LAM museum op de Keukenhof!

Meivakantie Archeon

Prehistorie, de Romeinen en de Middeleeuwen. Je beleeft de geschiedenis deze meivakantie in Archeon!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Pluktuinen en bloementips!

Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief