Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

In Palènpa Park bouw je van palen en panelen de gaafste hutten op je eigen kavel!

Bouwkavel, bouwmateriaal en picknickplek

In Palènpa Park krijg je je eigen bouwkavel met lekker veel ruimte om je heen. Daar vind je de spullen om -zonder zagen en timmeren- drie hutten en een toren te bouwen. Op iedere plek staat bovendien een partytent en picknicktafel.

Kom gezellig met je eigen gezin, je vrienden of de sportclub. En je bent ook van harte welkom voor een familiefeest of kinderfeestje! Bij grotere groepen kun je meerdere bouwkavels boeken.

Je boekt per dagdeel. Er zijn verschillende starttijden in de ochtend en middag. Check de openingstijden op de website! Prijs is €35 per dagdeel per bouwkavel plus €11 per kind. Per kavel mogen 2 volwassenen/begeleiders gratis mee.

Eten en drinken op Palènpa Park

Je mag zelf eten en drinken meenemen, maar je kunt ook iets bestellen; 
– Knakworstpakket: zelf broodjes knakworst klaarmaken bij je hut op een gasstel! 
– Onbeperkt limonade
– Waterijsjes

Wat is Palènpa?

Palènpa maakt bouwpakketten voor hutten, speciaal ontwikkeld voor kinderen in de leeftijd van 4 t/m 14 jaar. Met houten palen en panelen kunnen de kinderen – onder toezicht van ouders of begeleiders – zelf bouwen. Je bouwt met gebruik van bouten en moeren die je gewoon met de hand aandraait. Dus géén zagen, spijkers en splinters, maar een veilige manier om toch prachtige, stevige hutten te bouwen! De hutten worden zó stevig dat je er op kunt klimmen en er doorheen kunt kruipen.

Landgoed Kleine Vennep

Palènpa Park vind je op Landgoed Kleine Vennep, een oude boerderij die wordt omgetoverd tot landgoed. Je kunt het zelf verkennen en onder andere ook de stormbaan opzoeken!

Reserveer je bouwkavel en arrangement online, klik door via de roze websitebutton!

Palenpa

Hoofdweg 1041

2152 LJ Nieuw-Vennep

Openingstijden Open van 13 april tot en met 3 november 2024
met uitzondering van 29 juli - 20 augustus
Buiten de vakanties geopend op woensdagmiddag, zaterdag en zondag.
In de vakanties geopend op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag.
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Palenpa

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Lees meer Reserveer

Ongezien in Boerhaave

Over medische ongelijkheid tussen mannen en vrouwen, nu in Rijksmuseum Boerhaave!
Lees meer

KidsZoo

Grote en kleine kinderen vermaken zich urenlang in indoor speeltuin Kidszoo! Met lasergame en meer!
Lees meer

Kidsproof nieuwsbrief

Wil jij onze Kidsproof tips in je mailbox ontvangen? Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief!
Lees meer

Uitgelicht

10x verrassende streekmusea

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek Het Virtuorium in Leiden

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Lees meer

De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!

Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!
Lees meer

11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!
Lees meer

Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!

Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!
Lees meer