Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontdek het Oude Egypte

Struin door het Rijksmuseum van Oudheden met de audiotour van Klaas van Kruistum!

Loop in 50 minuten langs de mooiste Egyptische plekjes in het museum met Klaas in je oor! Hij vertelt je over duizenden jaren oude mummies, farao’s, piramides en wonderlijke hiërogliefen.

Ook mag je zelf de handen uit de mouwen steken. Je gaat de mummie van een krokodil onderzoeken met een 3D-spel! Supercool!

Beleef tijdens jouw bezoek aan het Rijksmuseum ook gelijk de wervelende lichtshow op de Egyptische tempel. Deze show is dagelijks te bewonderen om 11.30 uur, 13.30 uur (in het Engels) en om 15.30 uur.

Wil je meer weten over deze leuke activiteit in het Rijksmuseum van Oudheden (geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar)? Klik door via de roze button!

Tip: Let goed op en maak kans op een Egyptisch prijzenpakket!

Rijksmuseum van Oudheden

Rapenburg 28

2311 EW Leiden

Openingstijden Dinsdag t/m zondag: 10.00 - 17.00 uur.
Ook open op maandag tijdens alle landelijk vastgestelde schoolvakanties: 10.00 - 17.00 uur.  

Altijd open op 1e en 2e paasdag, 5 mei, Hemelvaartsdag, 1e en 2e pinksterdag, 2e kerstdag en oudejaarsdag. Gesloten op: 27 april, 3 oktober, 25 december en 1 januari.
Prijs Museumentree: Kinderen t/m 4 jaar gratis. Kinderen van 5 t/m 17 jaar €4. Volwassenen €12,50. Gezinskaart €29. De Klaas van Kruistum-audiotour is voor € 2 te huur. Klik voor meer info door via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Rijksmuseum van Oudheden

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Bricks of Wonder: een unieke LEGO tentoonstelling!

Een uniek familie-uitje in Leidschendam vol creativiteit en bouwplezier, nu te zien in Westfield Mall.

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Klimmen met korting!

Leuk zomervakantie-uitje: naar de Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen met €2 korting.

Boerhaave in de zomervakantie

Ontdek, experimenteer en speur in Rijksmuseum Boerhaave, een tof zomervakantie uitje met waterspeeltuin!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!