Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dagje naar Het Scheepvaartmuseum in Amsterdam

Kom je de zomervakantie vieren bij Het Scheepvaartmuseum? Er is weer zoveel te doen!

Je hoeft je niet te vervelen deze zomer! Kom lekker bewegen, varen, lezen en tekenen in Het Scheepvaartmuseum. Zowel binnen als buiten is er deze zomer weer van alles te doen. Kom je ook?

Begin je dag ontspannen met wateryoga! Ga mee op een yogareis onder water: duik in een golf, wieg als een bootje en dans als zeewier. Kom daarna lezen, schrijven of tekenen over jouw thuis in de Inloopworkshop – Een zee vol verhalen.

Met de kijktocht ga je zelfstandig op pad door het museum en ontdek je verhalen en objecten die te maken hebben met havens, schepen en Amsterdam.

Bij Het Scheepvaartmuseum vinden ze dat iedereen zichzelf moet kunnen zijn. Daarbij maakt het niets uit waar je vandaan komt, hoe je je identificeert of op wie je verliefd bent. Dit vieren ze tijdens Queer & Pride Amsterdam, met diverse activiteiten.

Help jij mee om het water schoon te krijgen, kom op dinsdag, donderdag en zondag met een bootje plastic vissen met Plastic Whale (7+)

Ook het vaste familieprogramma is te doen in de vakantie!

Wil jij weten wie Michiel de Ruyter heeft vermoord? En Wat er allemaal te eten was aan boord van een VOC-schip? Je hoort het allemaal in de junior audiotour! Bij museumbeleving Duiker Doris kunnen alle kinderen van 2 tot 6 jaar kennismaken met liefde voor het water en de maritieme wereld. En de tentoonstelling Het Verhaal van de Walvis leert kinderen vanaf 6 jaar alles over het prachtige dier en waarom de walvisjacht moet worden tegengegaan.

Klik op de roze button voor meer informatie over het zomervakantieprogramma.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Het Scheepvaartmuseum

Kattenburgerplein 1

1018 KK Amsterdam

Openingstijden Het museum is dagelijks geopend van 10.00 – 17.00 uur.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Het Scheepvaartmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Alles over de zon bij Space Expo Noordwijk!

Ontdek alles over de zon én de zonsverduistering bij Space Expo in de zomervakantie. Leuk gezinsuitje!

Naar het zwembad

20 x zwembaden in de regio Leiden, waar ga jij zwemmen deze zomer?

Zomervakantie in Wereldmuseum Leiden

Ontdek het museum met activiteiten rond Tijd voor Papoea, het Tanabata-festival en Raksha Bandhan!

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!