
Pepernotenexpress
Ook dit jaar komen Sint en pieten weer een weekend langs bij Stoomtrein Katwijk Leiden!
29 & 30 november | Stoomtrein Katwijk Leiden
Stap op de Pepernotenexpress bij Stoomtrein Katwijk Leiden. De Sint en pieten zijn ook dit jaar weer een heel weekend van de partij.
Rijd een rondje met de trein om het Valkenburgse meer. En ontmoet de Sint en zijn pieten op de trein of in het museum.
Je kan dit jaar op twee dagen meerijden, namelijk op zaterdag 29 en zondag 30 november. De Sint en pieten zijn de hele dag in het museum, dus er is volop aandacht voor ieder kind.
Dit jaar worden er ook allerlei leuke activiteiten georganiseerd tijdens het bezoek. Zo is er een schminkpiet, kunnen de kids lekker knutselen en zelfs een diploma orgeldraaien krijgen!
Vooraf reserveren is verplicht en kan vanaf dinsdag 28 oktober op de website (via roze button). Wees er snel bij, want de kaartjes gaan altijd hard!
Tip: Met onze uitagenda blijf je op de hoogte van alle evenementen bij Stoomtrein Katwijk Leiden. Daar vind je ook wanneer de vaste dienstregeling weer begint.
Kom genieten van deze speciale rit rondom het Valkenburgse meer.
Klik op de roze button voor meer informatie en om je plekje te reserveren.
De Pepernotenexpress rijdt op zaterdag 29 en zondag 30 november 2025 bij Stoomtrein Katwijk Leiden.
Stoomtrein Katwijk Leiden
J. Pellenbargweg 1
2235 SP Valkenburg
Openingstijden
Zaterdag 29 en zondag 30 novemberPrijs
Kinderen 0 t/m 3 jaar: gratisKinderen 4 t/m 12 jaar: €10,50
Volwassenen: €13,50
Museumkaart gratis
Toon op kaart
Meer inspiratie


Leef je uit bij Jumpin!
Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Kom deze herfst ook lekker jumpen!
Herfstvakantie Archeon
Beleef de geschiedenis in het prachtige Archeon deze herfstvakantie. Veel extra kinderactiviteiten!
Cinekid Festival in Leiden
Vier de herfstvakantie met film bij Trianon met Cinekid 2025!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Naar buiten met de kinderen in de herfst in Leiden
Hoera het is weer herfst! Wij vinden de herfst een ontzettend leuk naar buiten seizoen. Lekker naar het bos, fruit plukken, buiten spelen in een speeltuin... Waar neem jij je kinderen naar toe deze herfst?
