Vuurtoren Noordwijk
Kom na het uitwaaien de geschiedenis van de vuurtoren ontdekken!
Bij Vuurtoren Noordwijk kun je langskomen voor een prachtig uitzicht en om alles te leren over de geschiedenis van de vuurtoren.
Je kunt een rondleiding krijgen of zelf lekker op onderzoek gaan naar hoe een vuurtoren werkt. Leuk in combinatie met uitwaaien op het strand!
De vuurtoren is elke zondag geopend van 11:00 tot 16:00 uur en entree kost €4,00 per persoon.
Klik op de roze button voor actuele informatie!
Bekijk meer tips voor uitjes op onze eropuit pagina.
Vuurtoren Noordwijk
Koningin Wilhelmina Boulevard 34
2202 GW Noordwijk
Openingstijden
zo van 11:00 tot 16:00 uurPrijs
€4,00 per persoonToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Speurtocht Zoek de Lente!
Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!
Monstermasker knutselen in het RMO
Kom deze vakantie een masker knutselen van Egyptisch monster Ammit in het Rijksmuseum van Oudheden!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Voorjaarsvakantie uitjes met kinderen in en om Leiden
Leuke en leerzame museumuitjes, lekker springen en spelen, vrolijke familiefilms, een lente speurtocht en nog veel meer. Genoeg te doen deze vakantie! Tip: ook vind je een te gek feestje mét Kidsproof-korting. Wat zijn jouw plannen? Veel plezier!