
Vuurtoren Noordwijk
Kom na het uitwaaien de geschiedenis van de vuurtoren ontdekken!
Bij Vuurtoren Noordwijk kun je langskomen voor een prachtig uitzicht en om alles te leren over de geschiedenis van de vuurtoren.
Je kunt een rondleiding krijgen of zelf lekker op onderzoek gaan naar hoe een vuurtoren werkt. Leuk in combinatie met uitwaaien op het strand!
De vuurtoren is elke zondag geopend van 11:00 tot 16:00 uur en entree kost €4,00 per persoon.
Klik op de roze button voor actuele informatie!
Bekijk meer tips voor uitjes op onze eropuit pagina.
Vuurtoren Noordwijk
Koningin Wilhelmina Boulevard 34
2202 GW Noordwijk
Openingstijden
zo van 11:00 tot 16:00 uurPrijs
€4,00 per persoonToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!
Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!