
Zwembad De Vliet
Kom 's zomers genieten in het openlucht zwembad of trek een boel baantjes in het binnenbad.
Bij Zwembad De Vliet kun je heerlijk zwemmen, binnen én buiten!
Zin om lekker buiten te zwemmen? Kom in de zomer naar Buitenbad De Vliet! Van april t/m september is dit buitenbad geopend en kun je heerlijk in de openlucht zwemmen. Check van te voren even de website voor de precieze openingstijden, zodat je niet voor een dichte deur staat.
Het diepe bad is nog een ouderwets 50 meter bad. Baantjes trekken maar! En wat dacht je van de hoge glijbaan? Daar wil je toch achterelkaar van af? Speciaal voor de allerkleinsten is er een peuterhoekje met een spetterbadje en veel speelvoorzieningen. Vanaf het terras kun je het water goed overzien, met in je hand een lekker ijsje of snack! En in de zomerse maanden de fijne, grote ligweide. Kortom, heel goed vertoeven hier!
Binnenbad De Vliet is het nieuwste bad van de gemeente Leiden en alle faciliteiten zijn er. Of je al veel ervaring in het water hebt of pas net begint met leren zwemmen. Het kan allemaal bij dit mooie zwembad.
Het zwembad is helemaal gericht op de banenzwemmer, met een bad tot maar liefst 14 banen breed! Wil je liever zwemmen met kinderen? Ga dan naar Zwembad De Zijl of in de zomer naar het Buitenbad.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: Naast de zwembaden ligt IJshal De Vliet, leuk om in de winter lekker te schaatsen.
Zwembad de Vliet
Voorschoterweg 6
2235 SH Valkenburg
Openingstijden
Zie website
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Bricks of Wonder: een unieke LEGO tentoonstelling!
Een uniek familie-uitje in Leidschendam vol creativiteit en bouwplezier, nu te zien in Westfield Mall.
GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen
Klimmen met korting!
Leuk zomervakantie-uitje: naar de Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen met €2 korting.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!