
Sapper-De-Flap 2+
Ontdek wat er achter de flapjes verstopt zit en zing mee met vrolijke liedjes in Bibliotheek Bemmel.
Op woensdag 29 januari gaan peuters en kleuters op ontdekkingstocht met een levensgroot flapjesboek in Bibliotheek Bemmel! Wat zit er achter de flapjes verstopt? Boekfiguren, dieren en verhalen komen tot leven in deze interactieve en muzikale voorstelling. Er worden samen liedjes gezongen zoals ‘Visje, visje in het water’.
Vergeet niet: kinderen én volwassenen hebben een kaartje nodig om verzekerd te zijn van een fijne zitplek.
Kaartjes reserveren, klik dan op de roze button!
Kijk ook eens in de Eropuit rubriek voor nog meer uitjes met kinderen.
Data:
- woensdag 29 januari 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Lees ook onze blog: Nationale Voorleesdagen in de bieb
Zowel thuis als op school is voorlezen een fijn relaxmomentje én belangrijk voor de taalontwikkeling. Het vergroot de woordenschat, versterkt het taalgevoel en prikkelt de fantasie. Daarom is er tijdens de Nationale Voorleesdagen (22 januari t/m 1 februari) bij Bibliotheek Gelderland Zuid extra aandacht voor voorlezen.
Lees verder Lees verderDe Bibliotheek Bemmel
Openingstijden
29 januariPrijs
Tickets leden € 4; Overige bezoekers € 5Meer inspiratie


Pompoenplukdagen
Beleef de Pompoen Plukdagen in Groesbeek: plezier voor het hele gezin, elke zondag in september!
Plukdagen bij de Woerdt
Kom zelf appels plukken in de boomgaard van Landwinkel de Woerdt in Ressen!
Jubileumvoorstellingen Poppentheater Tingeling
Vier feest met kabouters, poppen en picknick in de tuin van tante Tingeling!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!