Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rappe en de Rots (4+)

Kom genieten van een spannende voorstelling over rennen, stilstaan en balans in de Lindenberg.

In Rappe en de Rots ga je op 12 januari mee op een avontuurlijke reis vol snelheid, muziek en verrassingen.

Rappe rent altijd, maar wanneer hij tegen Rots botst, ontdekt hij dat stilstaan soms net zo waardevol is. Geïnspireerd door het prentenboek Haast van Stéphane Servant, is deze beeldende voorstelling een zoektocht naar balans tussen rennen en rusten. Met poppen, live-muziek en film is het een avontuur voor jong en oud! 

Enthousiast? Klik op de roze button voor meer informatie.

Kijk ook eens in onze Eropuit rubriek voor nog meer uitjes met kinderen.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Lindenberg Cultuurhuis

Ridderstraat 23

6511 TM Nijmegen

Openingstijden 12 januari
Prijs Klik voor kosten door naar site.
Mail direct

Mail direct naar Lindenberg Cultuurhuis

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Stevens Skywalk

Wandel over het dak van de Stevenskerk en geniet van het mooiste uitzicht van Nijmegen!

Plukdagen bij de Woerdt

Kom zelf appels plukken in de boomgaard van Landwinkel de Woerdt in Ressen!

Pompoenplukdagen

Beleef de Pompoen Plukdagen in Groesbeek: plezier voor het hele gezin, elke zondag in september!

Jubileumvoorstellingen Poppentheater Tingeling

Vier feest met kabouters, poppen en picknick in de tuin van tante Tingeling!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboekenweek in de bibliotheken

Ga mee op avontuur tijdens de Kinderboekenweek van 1 t/m 12 oktober. Deze editie is het thema Vol Avontuur!

Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes

Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief