
Pluktuin Pluk
Wil je zelf een bos bloemen plukken met de kids? Dat kan bij Pluktuin Pluk in Haalderen!
Wil je iemand anders of jezelf verrassen met een mooie zelfgeplukte bos bloemen? Kom dan eens naar Pluktuin Pluk in Haalderen en stel hier je eigen boeket samen. Bij binnenkomst pak je een plukmand (bij warm weer een emmer met water) en een bloemenschaartje. Je kunt het boeket zelf plukken en daarna schikken aan de lange buitentafel. Of je kunt de door jou geplukte bloemen door Marion van de Pluktuin laten schikken tot een boeket (tegen een meerprijs). Je kunt je bos binnen eventueel zelf inpakken, want er is touw en inpakpapier aanwezig. Ook zijn er kant en klare boeketten te koop.
In de pluktuin staan alleen éénjarige bloemen. Het grote voordeel en het fantastische hiervan is dat, als je de bloemen afknipt, de plant bloemen blijft geven tot de vorst invalt. Je kunt er dus de hele zomer van blijven plukken.
Daarnaast is er in de achterste kas ruimte voor het geven van kinderfeestjes en er is een terras waar je gezellig een kopje koffie of thee kunt drinken. Je kunt zelf koffie, thee of limonade pakken. Voor de thee kun je ook kruiden uit de tuin gebruiken. Daarna kun je (als je wilt) op één van de zitjes in de tuin je plekje zoeken.
Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site.
Kijk ook eens in onze uitagenda voor leuke andere uitjes met kinderen.
Pluktuin Pluk
Oudewei 2
6685 MC Haalderen
Openingstijden
Klik voor actuele openingstijden via de roze button gelijk door naar de site.Toon op kaart
Meer inspiratie


Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een cool uitje voor je gezin? Ga dan naar Planet Awesome in de zomervakantie!
Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein
Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.
Spelen en ontdekken op het Kindererf
Het Kindererf in het Nederlands Openluchtmuseum is vernieuwd! Echt een bezoek waard deze zomervakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!