Dierenpark Zie-Zoo
Bij Dierenpark Zie-ZOO kom je oog in oog te staan met diersoorten uit de hele wereld!
Dierenpark Zie-ZOO is een particuliere dierentuin in Volkel, Noord-Brabant. Klein van oppervlak, maar groots van inhoud. In Dierenpark Zie-ZOO worden diersoorten uit de hele wereld getoond, van Noorwegen tot Zuid-Afrika en van Mexico tot Japan.
Naast het bezoeken van de dieren kun je ook los in de kriebelspeeltuin, kom oog in oog te staan met echte kriebelbeestjes tijdens ZOO dichtbij en meer. Zowel in de zomer- als in de winterperiode zijn er leuke activiteiten te doen in de dierentuin. Kijk hiervoor en om alvast kennis te maken met de dieren op de website via de roze button!
Dierenpark Zie-Zoo
Zeelandsedijk 12b
5408 SM Volkel
Openingstijden
Dagelijks open van 10.00 tot 17.00.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
WK voetbal met kinderen: 8 leuke spelletjes
Het WK voetbal is hét moment om samen in de voetbalsfeer te duiken. Niet alleen voor de tv, maar ook actief aan de slag!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!