Kinderyoga is leuk!
Oefeningen om te ontspannen, liedjes zingen en tekenen... Alles komt voorbij bij De Kat Kinderyoga!
Wat is Kinderyoga?
Samen oefeningen doen waardoor je meer ontspant en soepel in je lijf voelt en rustiger in het hoofd. Hierbij zing je liedjes en versjes of doe je yoga-spelletjes, maar je kan ook dansen, naar muziek luisteren en een tekening maken van wat je beleefd hebt bij de yoga.
Je krijgt regelmatig oefeningen en tips mee op papier zodat je thuis lekker verder kan oefenen met yoga. De lessen zijn geschikt voor kinderen van 6 t/m 12 jaar. Er zijn twee locaties waar de yogalessen gehouden worden. Zie voor tips en de locaties de website via de roze button.
Meer yogalessen vind je terug op Kidsproof! Daar hebben we ook een overzicht muzieklessen, zwemlessen en veel meer!
De Kat Kinderyoga
Leemptstraat 34
6512 EN Nijmegen
Openingstijden
Locatie de Bolster en locatie ThiemeloodsKlik voor actuele data en tijden door naar de site!
Prijs
Een proefles is € 5 Daarna is een losse les € 7,50 en een 10 strippenkaart € 70.Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!
Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 10 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.