Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op stap met de boswachter

Een superleuke activiteit in de vakantie bij kasteel Hernen!

Op stap met de boswachter

Op donderdagen in de meivakantie kunnen kinderen met hun (groot)ouders bij kasteel Hernen samen met de boswachter op stap om van alles buiten het kasteel te ontdekken. Onderweg vertelt de boswachter over van alles wat je tegenkomt en gaan de kinderen zelf aan de slag met leuke vragen en opdrachten.

De wandeling gaat langs het kasteel en door het bos, waarbij de wandelaars van alles gaan zien, horen en vinden. Zo ontdekken de kinderen van alles. Aansluitend kunnen de wandelaars kasteel Hernen op eigen gelegenheid bezichtigen met de pratende lantaarn en de beleving meemaken over de ingestorte toren.

Klik op de roze button voor meer info!

Ben je op zoek naar meer leuke familie-uitjes deze meivakantie? Neem een kijkje op onze goedgevulde Uitagenda.

Data:

  • donderdag 23 april 2026
  • donderdag 30 april 2026
  • donderdag 7 mei 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Kasteel Hernen

Dorpsstraat 40

6616 AH Hernen

Openingstijden Klik voor data en tijden door naar de site.
Prijs Klik voor kosten door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Hernen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Atelier op zondag: portretworkshop

Ontdek samen hoe anders een portret kan zijn tijdens de Portretworkshop bij Wereldlab Nijmegen.

Spionagetraining – Stop de Bom

Een leuke meivakantie activiteit in het Vrijheidsmuseum in Groesbeek.

Kasteel Hernen Binnenste Buiten

Speuren in en om het kasteel tijdens de meivakantie! En er is veel meer te beleven!

Totale uitverkoop 8+

Een voorstelling vol spanning, humor en onwaarschijnlijke supermarktchaos!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes

Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

12 kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag!

27 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief