Takkenweek aan het Waalstrand
Een ruige buitenspeelweek vol hutten, vuur en strandavonturen bij het Dijkmagazijn in Beuningen.
Ben jij tussen de 8 en 12 jaar en hou je van bouwen, klimmen, verdwalen, fikkie stoken en de hele dag buiten zijn? Dan is de Takkenweek aan het Waalstrand precies jouw plek. Op 13, 14 en 16 juli organiseert Het Dijkmagazijn samen met KION drie dagen vol strandpret, natuur en avontuur.
In de Beuningse uiterwaarden kun je eindeloos struinen. Overal liggen takken om hutten mee te bouwen, zand en klei om beelden van te maken en jutvondsten waarmee je kleurrijke mozaïeken maakt.
Tussen het bouwen en ontdekken door borrelt er verse soep in de heksenketel voor de buitenlunch. En wie wil, roostert zijn boterham boven een knapperend houtvuurtje. Let wel: geen nylon kleding (brandgevaar!), dichte schoenen aan en kleding die vies mag worden.
Bij slecht weer krijg je vóór 10.00 uur bericht of de dag doorgaat.
Wat kun je doen?
Hutten bouwen met takken uit de uiterwaarden
Klei‑ en zandkunst: maak je eigen beelden
Jutvondsten mozaïek: kunst van alles wat je vindt
Klimmen & struinen
Vuur maken: brood roosteren boven het kampvuur
Buitenlunch: soep uit de heksenketel
Klik op de roze button en beleef de wildste week van de zomer!
Tip: Kijk voor meer avontuurlijke uitjes op onze uitagenda!
Data:
- maandag 13 juli 2026 Zet in mijn agenda
- dinsdag 14 juli 2026 Zet in mijn agenda
- donderdag 16 juli 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Het Dijkmagazijn
Dijk 41
6641 LA Beuningen
Openingstijden
13, 14 en 16 juliToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!
Vaderdag; 24x lieve verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag (21 juni) met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?