Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

BoekStart

Luister samen met je kleintje naar een mooi verhaal tijdens de BoekStart.

Kinderen van 0 – 4 jaar zijn samen met hun (groot)ouders van harte welkom om samen te komen luisteren naar een mooi verhaal.

Klik voor meer info op de roze websitebutton.

Tip: Kijk voor nog meer leuke uitjes en activiteiten in Noord-Holland ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bibliotheek Kennemerwaard

Gasthuisstraat 2

1811 KC Alkmaar

Openingstijden zie website voor actuele data, tijden en locatie
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Kennemerwaard

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Leuk en leerzaam in Fort Kijkduin!

Fort Kijkduin biedt het ideale dagje uit! Er is namelijk weer veel te beleven deze zomer in het fort.

Naar Speelpark deSwaan deze zomervakantie

Onbeperkt speelplezier in de grootste speeltuin van Noord-Holland met gloednieuw waterkussen!

Leve de sloot!

Wat leeft er allemaal in de sloot? Neem een emmer en visnet mee en ontdek het bij Museum BroekerVeiling!

Leuke kinderworkshops bij Museum Kranenburgh!

Op zoek naar een leuke activiteit in de zomervakantie? Kom langs bij Museum Kranenburgh!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland

2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

NIEUW: Marine van Nu

We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk  de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief