La Terrazza
Bij La Terrazza worden de pizzabodems met de hand bereid. Dat wordt smullen!
Bij La Terrazza kun je een heerlijk hapje eten met het hele gezin. Het restaurant is gevestigd in het centrum van Bergen. Ze werken met verse ingrediënten en de gerechten worden op ambachtelijke wijze bereid.
Bij La Terrazza staat gastvrijheid op nummer 1. De kids krijgen vaak een lolly en mogen soms zelf een ijsje maken. Dat is leuk!
Voor meer informatie over La Terrazza, klik je op de roze button.
TIP: Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina!
La terrazza
Breelaan 7A
1861 GC Bergen
Openingstijden
Maandag tot en met zaterdag van 09:00 tot 23:00Zondag van 09:30 tot en met 23:00
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waar komt Sinterklaas aan in de Kop van Noord-Holland 2026
2026 - De intocht van Sinterklaas met de boot bij jou in de buurt is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2026 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben het voor je op een rijtje gezet!
De leukste educatieve uitjes met kinderen in de Kop van Noord-Holland
Wil je iets leuks én educatiefs doen in Noord-Holland met je kinderen? Dat kan! Lees hieronder onze tips voor educatieve uitjes.
Sinterklaasuitjes in de Kop van Noord-Holland
2026 - Heerlijk, deze Sinterklaastijd. Ook dit jaar zijn er weer leuke plekken waar je met de kids Sinterklaas een handje kunt geven, de Pieten kan meehelpen en zelfs een Pietendiploma kan halen. We zetten de leukste tips voor je op een rijtje!