Deugeniet
Stop voor een lekker ontbijtje of lunch even bij de Deugeniet in Den Helder.
Zin in een lekker ontbijtje of lunch? Kom dan naar Deugeniet, een bijzonder restaurant in het hartje van Den Helder. Met hulp van mensen met een beperking wordt het eten met veel liefde bereid en al het gebak is zelfgemaakt!
Voor meer informatie over de Deugeniet, klik je op de roze button.
TIP: Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina!
Deugeniet
Wezenstraat 79
1781 GK Den Helder
Openingstijden
Maandag GeslotenDinsdag 10:00 – 17:30
Woensdag 10:00 – 17:30
Donderdag 10:00 – 21:00
Vrijdag 10:00 – 17:30
Zaterdag 10:00 – 17:00
Zondag Gesloten (m.u.v. koopzondag)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
De Eendracht in ’t IJkgebouw
De Eendracht in 't IJkgebouw is een ontzettend fijn kindvriendelijk restaurant in Alkmaar!
Brownies&downieS Alkmaar
Ambachtelijke kaart, huiselijke sfeer mét een gave speelhoek voor kids!
Eendracht in van Bleiswijk
Geniet van een lekker kopje koffie, terwijl je kind aan het spelen is in de speelhoek bij Van Bleiswijk!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
Valentijnsideetjes voor kids!
Op zoek naar originele of creatieve cadeautjes? Wij hebben een paar leuke tips & ideeën voor je verzameld!