Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kanoverhuur Den Helder

Ga het water op en vaar een van de bijzondere routes bij Kanoverhuur Den Helder.

Kanoverhuur Den Helder is gevestigd in De Helderse Vallei en is daardoor het middelpunt van allerlei leuke kanoroutes. Je kunt vanaf hier alle kanten op. Zo kun je de volgende routes varen:

De natuurroute gaat langs de binnenduinrand van de gemeente Den Helder.
De dorpsroute, de meest zuidelijke route, loopt langs de buitenranden van Julianadorp.
De boerenlandroute gaat dwars door de bollenvelden.
De stad- en stellingroute gaat langs Fort Dirks Admiraal, Fort Erfprins, Fort Westoever, de linie en Willemsoord.

Bij de verhuur kun je een één, twee of driepersoons kano huren. Ook verzorgt de kanoverhuur sup-clinics.

Voor meer informatie over Kanoverhuur Den Helder, klik je op de roze button.

TIP: Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!

Kanoverhuur Den Helder

De Helderse Vallei 7a

1783 DA Den Helder

Mail direct

Mail direct naar Kanoverhuur Den Helder

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomer in De Mare

Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 6 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.

Keti Koti Alkmaar

Kom zondagmiddag 28 juni naar Park De Oude Kwekerij in Alkmaar en vier samen Keti Koti!

Ontdek je talent tijdens Cool’s Open Dag

Ontdek muziekinstrumenten, creatieve cursussen en theateractiviteiten tijdens de Open Dag van Cool!

Mini Mornings

Kom samen met je allerkleinste naar zijn/haar eerste bioscoopfilm tijdens de Mini Mornings!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Zomer in de Mare 2026

Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.