Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin De Hoef

Klimmen, springen en glijden... Kom jij ook spelen in speeltuin De Hoef?

Vanaf zaterdag 27 maart 2021 gaat Speeltuin de Hoef weer dagelijks open! Maandag t/m vrijdag van 15.00 tot 17.30 en woensdag, zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00.

Over Speeltuin De Hoef
Speeltuin De Hoef, een echte buurtspeeltuin, opent van eind maart tot oktober de deuren voor alle spelende kinderen van Alkmaar. Kom glijden van de glijbaantoren, doe een rondje in de draaimolen, probeer de verschillende schommels of bouw een zandkasteel in de zandbak.

Durf jij van de kabelbaan? Misschien mama of papa ook wel… De speeltuin is toegankelijk voor kinderen tot en met 12 jaar, kinderen onder de 4 jaar alleen onder begeleiding van een volwassene.

TIP: Uitgespeeld? Dan is het tijd voor een lekker ijsje… kies een van de leuke ijssalons uit onze top 10 ijssalons!

Speeltuin De Hoef

Mesdaglaan 180

1816 VG Alkmaar

Openingstijden

Open vanaf eind maart/begin april t/m oktober. Kijk voor de actuele openingstijden op de Facebookpagina via de websitebutton.

Prijs Niet leden betalen € 1,50 per kind per dag. Lidmaatschap kost € 25,00 per gezin voor het gehele jaar.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Lekker zwemmen!

Deze meivakantie opent Zwembad Hoornse Vaart de deuren naar het buitenbad en is er extra waterplezier!

Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!

Ontdek deze meivakantie het nieuwe Dwaalweb, het blotevoetenpad, de uitkijktoren en het zonnige terras!

Indoor & Outdoor meivakantie tips in Dijk & Waard!

Check de leukste indoor en outdoor tips in gemeente Dijk en Waard deze meivakantie!

Gezonde frisdrank maken

Kom in de meivakantie langs en beleef alles wat Museum BroekerVeiling te bieden heeft.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Haal met strijkkralen de lente in huis!

Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!

Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder

Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.

16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!

2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief