Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

TopMatroos

Ben jij een echte zeebonk? Ontdek tijdens de bootcamp of jij een TopMatroos kan worden!

Word jij deze meivakantie een TopMatroos?

Leer op speelse wijze marcheren en doe mee met de kinderbootcamp! Vorm een team en overwin de obstakels op de mini-stormbaan. Heb jij het in je om een TopMatroos te worden?

Doe mee en haal snel je museumtickets via de roze websitebutton.

Tip: Een dagje weg met het hele gezin? Kijk voor leuke uittips in Noord-Holland op onze eropuit-pagina!

Data:

  • woensdag 30 april 2025
  • vrijdag 2 mei 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Marinemuseum

Hoofdgracht 3

1781 AA Den Helder

Openingstijden Iedere woensdag en vrijdag in de meivakantie
Prijs gratis met geldig toegangsbewijs
Mail direct

Mail direct naar Marinemuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Voer de haaien!

Beleef de meivakantie in Fort Kijkduin: van haaien voeren tot fortverhalen.

Meivakantie bij Studio C

Op zoek naar een leuke activiteit in de meivakantie? Kom langs bij Museum Kranenburgh!

80 jaar vrijheid

In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.

Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!

Ontdek deze meivakantie het nieuwe Dwaalweb, het blotevoetenpad, de uitkijktoren en het zonnige terras!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Haal met strijkkralen de lente in huis!

Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!

16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!

2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder

Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief