Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zonsopkomst op het wad

Ga je mee met Jerry van Landschap Noord-Holland het Wad op bij Balgzand?

Geniet van de weidsheid van de wadplaten onder de opkomende zon, ruik de zilte geur en zoek net als honderden wadvogels naar wadpieren en slijkgarnalen. Je ervaart hoe het voelt om te wadlopen en voor heel even onderdeel te zijn van het leefgebied van de dieren om je heen. Vies word je zeker weten, dus pas je kleren daar op aan!

Klik voor meer info en aanmelden op de roze websitebutton.

Tip: Zoek je nog een leuke invulling voor een kinderfeestje? Bekijk dan hier alle Kinderfeestjes in de Kop van Noord-Holland!

Data:

  • zaterdag 13 september 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

De Helderse Vallei

De Helderse Vallei 9-11

1783 DA Den Helder

Openingstijden 13 september om 06:15 - 07:45
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar De Helderse Vallei

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Avond in het buitenmuseum

De avondopenstelling in het Zuiderzeemuseum is echt een aanrader! Sfeervolle stormlantaarns en lasershow!

Open Monumentendag Alkmaar

Op 13 en 14 september met 85 open monumenten en veel te doen voor kids!

Nationaal Reddingmuseum

Beleef een onvergetelijk uitje tijdens je bezoek aan het Nationaal Reddingmuseum

Nieuwe educatie seizoen van Cool kunst en cultuur

Probeer een nieuwe hobby of instrument uit tijdens de Proefweek en Open Dag van Cool kunst en cultuur!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

50 dingen die je buiten in de natuur kunt doen!

50 dingen die je gedaan moet hebben voor je 12e. Superleuk! In de tuin, in het park, op het strand of in het bos.

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.

14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes

In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen. Verzamelen maar!

5x met je kabouter naar het Kabouterpad

Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 4 hele leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief