Paal 17
Paal 17 is een sfeervol restaurant aan het Texelse strand.
Lekker eten aan zee? Kom dan langs bij Paal 17. Er wordt hier gekookt met heerlijke Texelse streekproducten.
Het paviljoen van Paal 17 is duurzaam gebouwd met een trendy inrichting. Door de vele ramen kun je genieten van een prachtig uitzicht op zee.
Paal 17 is dagelijks geopend van 10:00 tot 20:00. Ideaal voor een tussenstop tijdens een lekkere strandwandeling, een lunch, borrel of diner dus!
Voor meer informatie over Paal 17, klik je op de roze button.
TIP: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Paal 17
Ruijslaan 94
1796 AZ De Koog
Openingstijden
Dagelijks van 10:00 tot 20:00Prijs
Kijk voor de actuele prijzen op de menukaart.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Leukste zwembad voor peuter en kleuters
We hebben zwembaden genoeg in Noord-Holland, maar waar vind je nu die fijne zwembaden waar je als ouder ook rustig bij het peuterbad kunt zitten?
9x museum met peuter of kleuter
Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!
6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.