Roberto
Kom een heerlijk hapje eten bij Roberto en geniet van het Bambino- of het gewone menu!
Bij Roberto kun je borrelen, maar ook klein of uitgebreid eten. Je kunt hier terecht voor heerlijke kleine hapjes, maar ook voor een uitgebreid menu. Voor de kids is er een Bambino menu. Ook kunnen de kinderen fijn kleuren.
Roberto maakt traditionele Italiaanse gerechten. Alle pasta en het pizzadeeg wordt dagelijks zelf vers gemaakt. Voor meer informatie over Roberto, klik je op de roze button.
TIP: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Roberto
Kennemerstraatweg 159
1814 GH Alkmaar
Openingstijden
Dagelijks vanaf 16:00Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).