Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin De Hoef

Klimmen, springen en glijden... Kom jij ook spelen in speeltuin De Hoef?

Speeltuin De Hoef, een echte buurtspeeltuin, opent van eind maart tot oktober de deuren voor alle spelende kinderen van Alkmaar. Kom glijden van de glijbaantoren, doe een rondje in de draaimolen, probeer de verschillende schommels of bouw een zandkasteel in de zandbak.

Durf jij van de kabelbaan? Misschien mama of papa ook wel… De speeltuin is toegankelijk voor kinderen tot en met 12 jaar, kinderen onder de 4 jaar alleen onder begeleiding van een volwassene.

TIP: Uitgespeeld? Dan is het tijd voor een lekker ijsje… kies een van de leuke ijssalons uit onze top 10 ijssalons!

Speeltuin De Hoef

Mesdaglaan 180

1816 VG Alkmaar

Openingstijden

Open vanaf eind maart/begin april t/m oktober. Kijk voor de actuele openingstijden op de Facebookpagina via de websitebutton.

Prijs Niet leden betalen € 1,50 per kind per dag. Lidmaatschap kost € 25,00 per gezin voor het gehele jaar.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Avond in ’t Zuiderzeedorp

Beleef samen een sfeervolle Lichtjesavond in het Zuiderzeemuseum met kermis, circus en stormlantaarns

Family Fun op het ijs in Hoorn

Samen schaatsen, sleeën en spelen op het ijs tijdens Family Fun bij De Westfries in Hoorn!

JeugdTheaterVestival in de herfstvakantie

In de herfstvakantie is het weer feest met het JeugdTheaterVestival bij Theater de Vest in Alkmaar.

Proeverij duinkruiden en planten op wielen in Schoorl

Ontdek samen de mobiele pluktuin vol duinkruiden en planten op 3 oktober in Schoorl.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.