
Overnachten in Duinlodges
Luxe camperen in de duinen van het Noord-Hollandse Egmond aan Zee bij Duinpark Koningshof!
Duinpark Koningshof is een nieuwe kleinschalige vakantielocatie met 16 luxe duinlodges rustig gelegen midden in het Noord–Hollands Duinreservaat op 10 minuten fietsen van het mooie strand van Egmond aan Zee.
Hip kamperen in een duinlodge in de sfeer van ‘back to basic’, maar dan wel met de luxe van thuis! Logeren in een duinlodge staat in het teken van gezelligheid en is een unieke belevenis voor jong en oud.
Verken vanuit het Duinpark het strand, Egmond aan Zee en het duingebied. Of bezoek Amsterdam en Alkmaar! Kijk voor foto’s van de lodges en meer informatie en om te reserveren op de website via de roze button.
TIP: Ook nog gezellig uiteten met het hele gezin? Klik dan hier voor ons overzicht.
Duinpark Koninshof
Weg naar de Bleek 5a
1934 PG Egmond aan den Hoef
Openingstijden
Zie de website.Prijs
Zie de website voor de actuele tarieven.Toon op kaart
Meer inspiratie


Nationaal Reddingmuseum
Beleef een onvergetelijk uitje tijdens je bezoek aan het Nationaal Reddingmuseum
Avond in het buitenmuseum
De avondopenstelling in het Zuiderzeemuseum is echt een aanrader! Sfeervolle stormlantaarns en lasershow!
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.