Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Avonturium Egmond

Twee uitdagende escape rooms voor kinderen bij Avonturium in Egmond.

Zijn jullie op zoek naar een avontuur? Bij Avonturium in Egmond kunnen jullie terecht voor twee uitdagende escaperooms. Beiden escaperooms zijn geschikt om met kinderen te spelen, ook is er de mogelijkheid om een kinderfeestje te boeken. Gaan jullie op zoek naar het verborgen goud of kiezen jullie ervoor om op onderzoek te gaan in de jungle?

Bij de Gold of Lutine is jullie missie om het verloren goud op te duiken. Nadat het Britse schip naar de bodem van de oceaan verdween, is er een heuse goudkoorts losgebroken. Tot op heden is het niemand gelukt om het goud te vinden, zullen jullie hierin slagen?

Bij The Expedition gaan jullie op avontuur in een mysterieuze jungle. Er is aan jullie gevraagd om de verborgen tempel te vinden. Er gebeuren vreemde dingen op de expeditie, jullie horen gefluister in de bomen, de kompassen slaan op hol.. Zijn de bewoners van het dorp dan toch terecht bang voor dit gedeelte van de jungle? Ga op onderzoek uit, ontdek de geheimen en vind de verborgen tempel!

Klik even door naar de website voor meer info! 

TIP: check hier de 12 leukste escaperooms in de Kop van Noord-Holland!

Avonturium Egmond

Mosselaan 130

1934 RD Egmond aan den Hoef

Mail direct

Mail direct naar Avonturium Egmond

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Open dag Outdoorpark Alkmaar

Op Tweede Paasdag is de Open Dag bij Outdoorpark Alkmaar! Slechts € 7,50 entree!

Leef je Uitmarkt – gratis entree Zuiderzeemuseum

Vanaf zaterdag 28 maart opent 't Zuiderzeedorp, voorheen buitenmuseum, zijn deuren weer!

Speelpark deSwaan weer dagelijks open!

Vanaf 2 april is Speelpark deSwaan weer dagelijks open! Bij mooi weer eerder!

Land van Fluwel weer open!

Op 21 maart kunnen we weer naar het Land van Fluwel met dit jaar een nieuwe familieschommel!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uittips voor de lente in de Kop van Noord-Holland!

’s Morgens is het weer lichter, de vogeltjes zingen en steeds vaker komt het zonnetje door…

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

Zo krijg jij je kids mee naar buiten!

Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.