Pluktuin van Geesje
Pluk zelf groenten, fruit en bloemen bij de Pluktuin van Geesje in Oudkarspel!
De Pluktuin van Geesje is een plek voor iedereen om te genieten en kennis te nemen van hoe op natuurlijke wijze voedsel geproduceerd kan worden. Op 2 hectare worden fruit- en notenbomen gecombineerd met kleinfruit. Tussen de bomenrijen groeien groenten, bloemen en voedergewassen.
In de tuin kun je zelf verschillende groentes, fruit en bloemen plukken. Er is voor iedereen wel wat lekkers of wat moois te vinden.
Voor meer informatie over de Pluktuin van Geesje, klik je op de roze button.
TIP: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Pluktuin van Geesje
Wagenweg 6
1724 PT Oudkarspel
Openingstijden
Woensdag t/m zondag van 11:00 tot 17:00Prijs
Afhankelijk van wat je plukt. Let op: Alleen pin beschikbaar!Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Kaeskoppenstad
Stap de 16de eeuw binnen op 6 en 7 juni in de binnenstad van Alkmaar. Erg leuk voor kinderen!
Muziek op Land van Fluwel
Kom luisteren naar superleuke coverbands met het hele gezin. Festival vibes gegarandeerd!
Beestjesdag
Ontdek welke vlinders en bijen er vliegen in de tuin en wat er krioelt in het water.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)