
Mountainbike partijtje!
Geef een stoer mountainbikepartijtje bij KP Biking in Akersloot! Ze hebben een gaaf parcours!
Zin in een actief kinderfeestje? Kom dan mountainbiken met je vriendjes en vriendinnetjes bij KP Biking in Akersloot!
Jullie gaan 2 uur lang samen op het parcours fietsen en krijgen van Ton handige tips & tricks over het mountainbiken! Het zijn handige tips waar je thuis ook nog iets aan hebt als je op de mountainbike stapt. De fiets en helm krijg je daar!
Check de site voor meer info of stuur een e-mail via de button!
KP Biking
Boschweg 17
1921 AP Akersloot
Openingstijden
Bel even om een partijtje te boekenPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Stoer kinderfeestje! 8+
Bij Outdoorpark Alkmaar kun je samen de avontuurlijke Obstacle Run overwinnen! Stoer!
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!
Feestje met lasergamen! 6+
Een superstoer Lasertag feestje! Leuk voor jongens maar zeker ook voor stoere meiden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Kindercocktails om zelf te maken
Op heerlijke zomerdagen of tijdens de feestdagen vinden kinderen het altijd ontzettend leuk om een eigen cocktail te maken. Echte kindercocktails voor een zomeravond of met kerst of oud & nieuw! Wij hebben de tofste cocktails voor je bedacht en getest.
13x de lekkerste ijssalons in de Kop van Noord-Holland
IJs, ijs baby! Met dit mooie weer konden we deze TOP 13 aan lekkerste ijssalons natuurlijk niet weg laten smelten. Check voor de lekkerste ijsjes in de Kop van Noord-Holland het overzicht hieronder.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.