Feestje met lasergamen! 6+
Een superstoer Lasertag feestje! Leuk voor jongens maar zeker ook voor stoere meiden!
Lasertag biedt meer uitdaging dan lasergame en is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. Het is een heel gaaf en actief feestje, de kindjes beleven een echt avontuur. Je gaat met legervest en camouflagestrepen de Arena in, net als in de games. Strijd samen met je maatjes voor de overwinning. Er is altijd een instructeur aanwezig die het spel begeleidt.
Het Lasertag Kinderfeestje duurt 60 minuten. Je speelt 4-5 potjes.
Speciaal voor kinderfeestjes is er een Kinderfeest Arrangement met limo en chips verkrijgbaar. En vanaf 8 spelers zit dit er gratis bij!
Bekijk ook de mogelijkheden voor de nieuwste activiteit; Virtual Reality (VR gaming). En wil je een ultiem feest beleven? Boek dan een Combinatie feest met Lasertag én VR Gaming!
TIP: heb je zin om na het feestje ergens lekker te gaan eten? Wij hebben de leukste kindvriendelijke restaurants in en om Alkmaar voor je verzameld
Lasertag Alkmaar
Koelmalaan 330
1812 PS Alkmaar
Openingstijden
Kinderfeestje in overleg!
Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Themakisten van Feestkoters
Het organiseren van een te gek kinderfeest was nog nooit zó makkelijk met deze themakisten! (4 - 12 jaar)
Avontuurlijk feestje
Blotevoetenpad, skelterbaan, hoge glijbaan, klimkeien en meer op Land van Fluwel!
Jarige matroos (7+)
Ben je opzoek naar het meest spannende kinderfeestje van Den Helder en omstreken?Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
27x zomeruitjes in regio Alkmaar
Op je flipflops naar een zwemstrandje of langs bij een cool museum. Met deze 27 kidsproof uitjes in kun je zo de hele zomervakantie vol plannen. En ze zijn ook nog eens lekker dichtbij, allemaal in regio Alkmaar.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.