Bootje varen
Boottochten met kinderen in de regio Kop van Noord-Holland
Zin om samen het water op te gaan? In en om Kop van Noord-Holland kun je op veel plekken heerlijk bootje varen. Huur een sloep, zeilboot of fluisterbootje om zelf te varen. Of ga mee op een rondvaartboot of bootexcursie door de stad of natuur.Ontdek alle leuke boottochten en fijne plekken om samen te gaan varen in en om Alkmaar, Heerhugowaard, Langedijk, Enkhuizen, Medemblik, Hoorn, Schagen en Den Helder >
Je hebt gezocht binnen Kidsproof-regio Kop van Noord-Holland. Liever iets daarbuiten? Klik hier voor onze andere regio’s.
Garnalenvissen op Texel
Stap de boot op en ga mee Garnalenvissen op Texel!
Bootje huren bij De Gouw
Ga varen in de prachtige Eilandspolder met een bootje van De Gouw!
Zelf varen!
Huur een sup, canadese kano, fluisterbootje of akkerschuit bij Museum BroekerVeiling in Langedijk!
Fietsen in Volendam
Ga op een fantastische rondleiding door een van de bekendste dorpen van Nederland; Volendam!
SUP en Kano verhuur
Het water op! Leef je uit op het water met een SUP of Kano van Zeilschool Het Uitgeestermeer.
Rondvaart Enkhuizen
Kijk je ogen uit tijdens een rondvaart door de prachtige wateren van Enkhuizen.
Volendam Marken Express
Schip Ahoy! Ga met een authentieke boot van Volendam naar Marken en weer terug.
Dagje Texel
Texel is voor ons zó dichtbij, dat we makkelijk een dagje Texel kunnen doen. Bekijk hier onze Texel tips!
ZWET’SUP
Ontdek Wormer en Jisperveld te water met een SUP van ZWET'SUP.
SUP huren in Den Helder
Verken te SUP de allermooiste plekjes van Den Helder of boek een leuke clinic bij Kanoverhuur Den Helder.
Kanoverhuur De Aker
Verken Uitgeest en omgeving te water met een SUP of kano van Kanoverhuur De Aker.
Waterwerken Zuiderzeemuseum
zo 26 apr Spelen, ontdekken en experimenteren met water bij Expeditie Waterwerken in Enkhuizen.
De Vriendschap
Kom een lekker pannenkoeken eten bij De Vriendschap in Driehuizen!
Kanoverhuur Den Helder
Ga het water op en vaar een van de bijzondere routes bij Kanoverhuur Den Helder.Boottocht maken in en om Kop van Noord-Holland Met een bootje het water op is een heerlijk dagje uit met kinderen. In en om Kop van Noord-Holland kun je op veel plekken een bootje huren of samen een rondvaart maken. Terwijl jullie lekker varen, genieten kinderen van het uitzicht, het water en alles wat er onderweg te zien is. Het water op gaan blijft altijd een goed idee. Rondom Alkmaar, Hoorn en Den Helder zijn er volop mogelijkheden om te varen met kinderen. Huur bijvoorbeeld een sloep, stap op een rondvaartboot met het gezin of ontdek de natuur tijdens een bootexcursie. Ook een elektrische boot huren, een fluisterboot varen of een fietsboot proberen is een leuke ervaring voor het hele gezin. Hoe gaan jullie het water op? In en rond Alkmaar, Heerhugowaard, Langedijk, Enkhuizen, Medemblik, Hoorn, Schagen en Den Helder vind je volop plekken voor een gezellig boottochtje met kinderen. Perfect voor een ontspannen dagje uit op het water.